Wygodne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Auta niezwyczajne, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o obszernej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, aby podwyższyć zadowolenie współczesnego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych czasach samochody elektryczne lub AppRadio. To samochody, którym wystarczy wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy są w stanie przejechać wyłącznie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie wozy są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego pola, bo najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są również nowatorskie wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a wobec tego oraz prawa jazdy. Takie machiny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o latających autach, w jakich głośniki i subwoofery to fundament. To ogólne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób i patentować takie samochody? To z pewnością byłoby cudowne doświadczenie dla smakoszy aut i prostych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki ekspresowo się męczy oraz nie jest zaprojektowany, by wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różne archaiczne auta.

głośniki do samochodu

Radioodtwarzacz pioneer

nawigacja do samochodów kempingowych

głośniki eliptyczne